Pırlanta Tektaş Yüzükler

Toplam 6 model bulundu.
0,03 ct Pırlanta Tektaş Yüzük
13.894 TL 13.200 TL
Fırsat %5
0,03 ct Pırlanta Tektaş Yüzük
18.857 TL 17.914 TL
Fırsat %5
0,03 ct Pırlanta Tektaş Yüzük
29.774 TL 28.285 TL
Fırsat %5
0,27 ct Pırlanta Tektaş Yüzük
30.766 TL 29.228 TL
Fırsat %5
0,18 ct Pırlanta Tektaş Yüzük
30.766 TL 29.228 TL
Fırsat %5
0,16 ct Pırlanta Tektaş Yüzük
32.751 TL 31.113 TL
Fırsat %5

Tektaş Yüzük

En özel hediyelerin başında gelen tek taş yüzük modelleri her kadının vazgeçilmezidir. Başta evlilik teklifi olmak üzere birçok özel anın içinde bu takılar yer almaktadır. Kategorilerde kadınlara özel olarak sunulan tek taş yüzükler kendi içerisinde birçok farklı seçeneğe ayrılıyor. Pırlantaların bu parıltılı dünyasında tektaş yüzük modelleri uygun fiyat ve yüzde yüz orijinal ürün garantisi ile birlikte sunulmaktadır.

 Siyah Pırlantalı Tek Taş Yüzük Modelleri

 Son yılların en çok satan tek taş modellerinin başında siyah pırlantalı yüzükler yer alıyor. Tamamen marjinal ve özgün bir tasarıma sahip olan bu yüzükler özellikle gençler tarafından büyük bir rağbet oranıyla tercih edilmektedir. Yüzüğün merkezinde yer alan siyah pırlantaların dört köşesinde beyaz ve küçük pırlanta süslemelerinin bulunduğu özgün tasarımlar da mevcuttur. Satın alma aşamasında yüzük ölçüleri seçildikten sonra siparişler dakikalar içerisinde tamamlanabilir.

 Efektli Pırlanta Tektaş Yüzükler

 2020 yılı itibariyle en trend tektaş yüzük modellerinden bir diğerini efektli versiyonlar oluşturuyor. Özel tasarımı sayesinde ortasında yer alan pırlanta çok daha büyük görünmektedir. Bu nedenle efektli adıyla lanse edilen bu yüzüklerin beyaz altın kullanılarak üretilmiş olan modelleri de bu yılın çok satanları listesinde yer alıyor. Farklı renk tercihleri bulunan alıcılar aynı kategoriye tıklayarak diğer modelleri inceleyebilir. Özel kutusunda Türkiye'nin her şehrine gönderilen yüzüklerin tahmini teslimat süresi ise sadece üç iş günüdür. 15 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade ve değişim hakkı da alıcılara sunuluyor.

 Baget Pırlanta Tek Taş Yüzükler

 Pırlanta kesimlerinde ayrı bir yere sahip olan baget pırlanta tek taş yüzük modelleri indirimli fiyatlarıyla alıcıların tercihine sunuluyor. Söz konusu ürünlerde bazı indirimler yüzde on iken, bazılarında bu oran yüzde otuza kadar çıkıyor. Hem köşeli hem de uzun bir tasarıma sahip olan bu takıların garanti süreleri ise 2 yıldan başlıyor. Alıcılar bir yıl boyunca bakım ve onarım hizmetlerinden de ücretsiz olarak faydalanabilir. Bu yüzüklerde de diğer modeller gibi farklı renk seçenekleri sunulmaktadır. Renkler arasında herhangi bir fiyat farkı bulunmuyor.

 Beyaz Altınlı Tek Taş Yüzük Modelleri

 Özellikle sade ve minimal tasarımlardan hoşlanan kadınların bir numaralı tercihi olan beyaz altınlı tek taş yüzükler bu kategoride yer alıyor. Beyaz altınlı olan modellerin içerisine yazı yazdırmak da mümkündür. Hem romantik evlilik tekliflerinde hem de özel hediye seçeneklerinde bu yüzük modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Hediye kutusunun içerisine not ekletmek isteyenler için de bu hizmet ücretsiz olarak sunuluyor.

 Tek Taş Yüzük Modellerinde Diğer Seçenekler

 Diğer seçenekler arasında oldukça trend olan Swarovski modeli yüzükler yer alıyor. Kendine has kristal taşlarla süslenmiş olan bu takılar her daim parıltılı ve ihtişamlı bir görünüme sahiptir. Kendisi kadar şık olan hediye kutusu ile birlikte en geç üç iş günü içerisinde verilen adreslere teslim ediliyor.

Devamını Oku