PIRLANTA BİLEKLİK

Toplam 0 model bulundu.

Pırlanta Bileklikler

Bileziğin klasik görüntüsünden sıyrılmak isteyenler için doğal pırlantanın eşsiz ışıltısıyla bezenmiş pırlanta bileklik çeşitleri bulunuyor. Bileklerde en zarif ve asaleti sergileyen bileklikleri ister kendinizi özel hissetmek isterseniz sevdiğinizi şımartmak için alabilirsiniz.

2020 Yılı İtibariyle Yeni Tasarım Pırlanta Bileklikler

 Kadın bileklerinin zarafetini ortaya çıkaracak, kıyafetlerle mükemmel bir uyum sağlayacak, daha da önemlisi kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlayacak yeni tasarımlar bulunuyor. Sade tasarımlarla birlikte, tarzınıza ve zevkinize hitap eden seçenekler arasında kararsız kalabilirsiniz.

 Özel tasarım bilekliklerin yanı sıra, hematit, safir gibi taşlarla süslenmiş şans bileklikleri de tercihinize sunuluyor.

 Pırlanta Bileklik Modelleri

 Doğal pırlanta taşların usta ellerle işlendiği ve tasarlandığı onlarca pırlanta bileklik modelleri bulunuyor. Tasarım, ışık seli, renkli taşlı ve şans bileklik modelleri birbirinden farklı çizgilerle öne çıkıyorlar.

 Tasarım Bileklik Modelleri; Altın zincir üzerine kırlangıç, kelebek, ay-yıldız, sonsuzluk, at nalı, anahtar-kilit, göz, yıldız, şahmeran gibi birbirinden farklı tasarımlar bulunuyor.

 0.02 Karat Kalp Pırlanta Bileklik; 1.33 gr 14 ayar beyaz altın zincir kullanılmıştır. İçi boş kalp şeklin içinde taş yuvası bulunuyor. İnce ve zarif bileklerin göz alıcı ışıltısı olarak kendini gösteriyor. Doğum günü ve özel günler için ideal hediye olarak ilk tercih edilen hediyeler arasındadır.

 0.02 Karat Pırlanta Kırlangıç Bileklik; 0.62 gr 14 ayar sarı altın zincir kullanılmış. Kırlangıç, zincirin başlangıç ve bitiş noktasında bulunuyor. Kırlangıcın 4 zincir uzağında taş yuvası, arkasında da siyah hematit taş bulunuyor. Bilekliği hem fantezi tasarım hem de şans bilekliği olarak kullanabilirsiniz. İyi şans ve mutluluk getirdiğine inanılan kırlangıç ile negatif enerjiyi savan hematit taşın olumlu etkilerinden yararlanabilirsiniz.

 Işık Seli Bileklikler; Işıltınızın ve zarafetinizin ön planda olmasını istiyorsanız tam tur bileklik modellerini seçebilirsiniz. Diğer modellerden ayrı olarak bilekliğin tamamında pırlanta taşlar kullanılıyor. Bazı modellerde sıralı, bazı modellerde de aralıklı olarak yuvalar sıralanmış. Kullanılan taşların karat büyüklüğüne bağlı olarak zincir genişliği artıp, azalabiliyor.

 1.00 Karat Işık Seli Pırlanta Bileklik; 3.88 gr 14 ayar beyaz altın kullanılmış. Zincir yuvarlak değil, kare olarak tasarlanmış. Zincirin tamamında toplam 111 adet pırlanta taş kullanılmış. Minik ışıltılar bir araya gelerek ortaya eşsiz bir parlaklık sergiliyorlar. Özel gün ve davetlerde kolunuzdaki ışıltıyla gecenin göz bebeği olabilirsiniz.

 0.10 Karat Işık Seli Pırlanta Bileklik; 4.75 gr 8 ayar beyaz altın zincir kullanılmış. Zincir üzerinde belirli aralıklarla toplam 19 yuvarlak pırlanta taş yuvası bulunuyor. Zincir, yuvalar ve taşlar birbiriyle uyumlu olduğu için ışıltınızdan eksilme olmuyor. Kendinizi özel hissetmek ve şımartmak istiyorsanız ilk tercih edeceğiniz modeller arasındadır.

 Şans Bileklikler; Şansa inananlar için, asalet ve zarafetin yanı sıra bolluk ve bereket getirmesi için özel olarak tasarlanmışlardır.

 0.09 Karat Pırlanta Şans Bilekliği; 1.24 gr 14 ayar beyaz altın kullanılmıştır. Deri veya keten örgü bilekliğin ucunda at nalı bulunuyor. At nalının her iki yanında da yıldız veya yonca bulunuyor. At nalında 29, yıldız veya yonca da da birer tane pırlanta taş bulunuyor. At nalıyla kötü şansı kovup, kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

 0.11 Karat Pırlanta Şans Bilekliği; 2.00 gr 14 ayar pembe altın bileklikte kullanılıyor. Bilekliğin ucunda açık el şekli bulunuyor. Elin içinde toplamda 27 adet pırlanta taş bulunuyor.

 Pırlanta Bileklik Fiyatları

 Bütçenize ve zevkinize uyacak birbirinden eşsiz tasarımlara sahip pırlanta bileklik fiyatları bulunuyor. Pırlantanın karatına, kullanılan altının ayarına ve zincirin ölçüsüne bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Büyük indirim kampanyaların bulunduğu bu günlerde zevkinize ve tarzınıza uyacak bir model seçip, bileğinizde zarafetinizi yansıtabilirsiniz.

 

 

Devamını Oku