Pırlanta Beştaş Yüzükler

Toplam 1 model bulundu.
0,07 ct Pırlanta Beştaş Yüzük
31.929 TL 30.333 TL
Fırsat %5

Beştaş Yüzük

 Sanatsal incelikle tasarlanan beştaş yüzükler göz alıcı ışıltılarıyla ve muhteşem cazibeleriyle ön plana çıkıyorlar. Beştaş yüzükleri hem gösterişli hem de günlük kıyafetlerle kullanabilirsiniz. Özel işlemelerle detaylandırılan ve hareket kazandırılan pırlanta beştaş yüzük modelleri aşkın en masum halini yansıtıyor.

 Farklı tarz ve karatlara sahip yüzük modelleriyle hem kendinizi hem de sevdiklerinizi özel hissettirebilirsiniz.

 Beştaş Yüzük Modelleri

 Saflık, sonsuz sevgi ve duruluğun sembolü olan pırlanta ile tasarlanan pırlanta beştaş yüzük modelleri gerçek ve doğal pırlanta taşlarıyla tasarlanmıştır. Farklı karatlarla süslenen beştaş yüzükler modellerinde 8, 14 ve 18 ayar beyaz altın yüzükler kullanılıyor. Bazı modellerde fantezi modeller olarak sarı ve roze altın renkler de tercih edilebiliyor.

 Yüzük modelleri 0.10 karattan 18 karata kadar değişkenlik gösteriyor. Taşların karatı yükseldikçe yüzüklerdeki yuvalar da büyüyor ve yüzük daha geniş bir hal alıyor.

 Pırlanta taşlar yuvarlak kesim olsa da, yuvalar dörtgen, bitişik veya ayrı olmak üzere çeşitli modellere ayrılıyorlar.

 Gül Modeli Beştaş Yüzük; 2.87 gr 8 ayar beyaz altın yüzük üzerine 5 adet toplamda 0,27 karat pırlanta taş yerleştirilmiş.Yanyana dizili beş adet beyaz gülü andırıyor. Özel gün ve davetlerde şıklığınızın detayı olarak takabilir, bütün gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

 Meşale Modeli Beştaş Yüzük; 4.21 gr 8 ayar beyaz altın yüzük üzerine 5 adet toplamda 0,48 karat pırlanta taş yerleştirilmiş. Her yuva merkezden birleşik olsa da taşlar birbirinden bağımsız gibi duruyor. Beş minyatür meşaleyi parmağınızda taşıyor hissini duyacaksınız. Mükemmel kesim ve tasarım sayesinde, ışıltısı gün boyu içinizi ısıtacaktır.

 Beştaş Fantezi Yüzük Modelleri; 2.76 gr 8 ayar beyaz altın yüzük üzerine 5 adet toplamda 0,14 karat pırlanta taşlar yerleştirilmiş. Her yuva 4 ince çubuktan oluşuyor. Her yuvada da taşlar spiral yayların üzerine oturtulmuş. İçinizdeki farkındalığı ve asi duygularınızı yansıtmanın en iyi yollarından biridir.

 6.83 gr 18 ayar beyaz ve sarı altın yüzük üzerine 5 adet toplamda 0,55 karat pırlanta taştan oluşuyor. Yüzük üst kanalında yuvalar açılarak taşlar içine yerleştirilmiş. Yuvaların altında ve yanlarda sarı altın işlemeler bulunuyor.

 Beştaş Baget Yüzük Modeli; 3.65 gr 18 ayar beyaz altın yüzük üzerine 5 adet toplamda 0,94 karat pırlanta taşlar yerleştirilmiş. Taşlar dikdörtgen kesim ve mükemmel bir uyum içinde bulunuyorlar. Gösterişi ve ışıldamayı sevenlerin ilk tercihi olacaktır.

 Bouquet Beştaş Yüzük Modeli; 3.56 gr 8 ayar beyaz altın yüzük üzerine 5 adet toplamda 0,87 karat pırlanta taşlar yerleştirilmiş. Beş çiçek buketinin parmağınızda ışıldadığını hissediyorsunuz.

 Beştaş Yüzük Fiyatları

 Parmağınızın ölçüsüne, kullanılan altının ayarına ve pırlantanın karatına bağlı olarak beştaş yüzük fiyatları değişkenlik gösteriyor. Evlilik ilanında bulunacaksanız, evlilik yıldönümü için alacaksanız bütçenize ve zevkinize uyacak beştaş yüzük fiyatları bulunuyor. İster kendinizi isterseniz sevdiğinizi özel hissettirecek beştaş yüzük modellerini uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

 

Devamını Oku