Pırlanta Tamtur Yüzükler

Toplam 4 model bulundu.
0,06 ct Pırlanta Tamtur Yüzük
11.381 TL 10.812 TL
Fırsat %5
0,23 ct Pırlanta Tamtur Yüzük
28.289 TL 26.875 TL
Fırsat %5
0,29 ct Pırlanta Tamtur Yüzük
31.541 TL 29.964 TL
Fırsat %5
0,23 ct Pırlanta Tamtur Yüzük
32.191 TL 30.582 TL
Fırsat %5

Tamtur Yüzükler

 Pırlantanın cazibesini ve ışıltısını doya doya yaşamak isteyenler için tamtur pırlanta yüzük modelleri vitrinleri süslüyor. Klasik anlayıştan uzak, modern ve çağdaş çizgilere sahip tamtur yüzük modelleriyle şıklık ve zarafetinizi sergileyebilirsiniz. Her zevke ve modele uygun tamtur 2020 modellerinden mutlaka biri sizin zevkinize uyacaktır.

 Tamtur Pırlanta Yüzük Özellikleri

 Klasik alyansların ve tek taşların yerini tamamen pırlanta taşlarla çevrili tamtur pırlanta yüzükler alıyor. Yüzüğü tamamen çevreleyen pırlantalar, rahat kullanım sağlaması açısından daha küçük yerleştiriliyorlar. Pırlanta taş sayısı, parmağınızın ölçüsüne bağlı olarak değişiyor. Yüzüğün modeline, parmağınızın ölçüsüne göre bir yüzükte 25-30 adet pırlanta taş bulunabiliyor.

 Tam tur yüzükler tamamen aynı kesimdeki ve karattaki taşlarla tasarlanıyor. Bu sayede yekpare bir görüntüye sahip, şık ve zarif bir yüzük modeli ortaya çıkmış oluyor.

 Rahat kullanımı, ışıltılı cazibesiyle tamtur yüzük modelleri geleneksel alyansların yerini tutmaya başlamıştır. Farklı taş ve görünüm modelleriyle mutlu evliliklerin birleştiricisi oluyorlar. Özellikle evlilik tekliflerinde, evliliklerinin 1., 5., veya 10. yıldönümlerinde unutulmaz bir hediye olarak öne çıkıyorlar.

 Tamtur Pırlanta Modelleri

 Farklı tarz ve modellerde tamtur 2020 pırlanta yüzükler internette ve mücevheratçılarda boy gösteriyor. Yüzükler, kullanılan taşın ve yüzüğün ölçüsüyle, yüzüğün ağırlığına bağlı olarak değişiyor. Bu nedenle bir yüzüğe karar vermeden önce parmak ölçünüzü iyi bilmenizde yarar vardır.

 Bütün yüzük modellerinde doğal taş pırlanta taşlar kullanılıyor. 0.10 karattan 5 karata kadar pırlanta taşlı modeller bulunuyor. Taşların yerleştirildiği yüzükler ise 14 veya 18 ayar beyaz, sarı veya rose altından oluşuyor.

 Tamtur Alyans Modeller; 14 veya 18 ayar beyaz altın yüzük içine gömülü aynı büyüklükteki pırlanta taşlardan oluşturulmuş, alyans modellerdir. Taşların ve yuvaların ölçüsü uyumlu olduğu için rahatlıkla parmağınıza takıp, çıkarabiliyorsunuz.

 2.95 gram beyaz altın yüzük yuvalarına yerleştirilmiş 29 adet toplam 1.47 karat tam tur pırlanta yüzük hem günlük hem de alyans olarak idealdir. Şık tasarımı ve ışıltısıyla bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

 Tamtur Fantezi Modeller; Daha ekonomik bütçelerle zengin yüzük seçeneği isteyenler için harika tasarımlardır. Bu modellerde taşların karatları ve sayıları daha düşüktür.

 1.60 gr 18 ayar rose altın yüzük yuvalarına aralıklı olarak yerleştirilmiş 14 adet toplam 0,13 karat fantezi yüzük parmaklarınızda şık bir dokunuş hissettirecektir. Bu modelin sarı ve beyaz altın modellerini de alarak ister tekli ister üçlü kombin yapabilirsiniz.

 Tamtur Baget Modeller; Dikdörtgen ve çubuk tasarımlar tam tur modellerde de bulunuyor.

 Dikdörtgen modelde; 4.20 gr 14 ayar beyaz altın yüzük üzerine 10 adet toplam 0.57 karat baget kesim, 114 adet toplam 0.83 karat yuvarlak kesim pırlanta taş döşenmiş. Daha geniş ve gösterişli bir yüzük isteyenler için ideal bir tasarımdır.

 Çubuk modelde; 1.80 gr 14 ayar beyaz altın yüzük üzerine 37 adet toplam 0.50 karat yuvarlak kesim taş döşenmiştir. Yüzük zikzak şeklinde olduğu için özellikle genç ve kendini genç hissedenlerin birinci tercihi olacaktır.

Devamını Oku